Wybory Prezydenta RP 2020- Frekwencja w powiatach: niżańskim i stalowowolskim

Image

Trwają wybory prezydenckie. 28 czerwca 2020 r. zapisze się na kartach historii wyjątkową ich organizacją. Przed lokalami kolejki…

Lokale wyborcze czynne są od 7:00 do 21:00. Ze względu na obostrzenia związane z epidemią koronawirusa, dotarcie do stolika, przy którym siedzi komisja wyborcza, trwa nieco dłużej niż zwykle. Przypominamy, że do budynku wchodzimy w maseczce, zakładamy rękawiczki, a przed komisją okazujemy dokument tożsamości bez podawania go do ręki członkom komisji. Na chwilę też ściągamy maseczki tak, by można nas było zidentyfikować. Do lokalu można też przynieść pakiet wyborczy, jeśli się go ma i podać go komisji.

W powiecie stalowowolskim wyznaczono 82 obwody wyborcze. Liczba uprawnionych do głosowania wynosi 82 363. W gminie Bojanów jest to 6021 wyborców, w gminie Pysznica: 8781, w gminie Radomyśl nad Sanem: 5812, w mieście Stalowa Wola: 46217, w gminie Zaklików: 6832, w gminie Zaleszany: 8700.

W powiecie niżańskim wyznaczono 71 obwodów wyborczych. Liczba uprawnionych do glosowania wynosi 53109. W gminie Harasiuki jest to 4952 wyborców, w gminie Jarocin: 4348, w gminie Jeżowe: 7878, w gminie Krzeszów: 3438, w gminie Nisko: 17563, w gminie Rudnik nad Sanem: 8089, w gminie Ulanów: 6841.

FREKWENCJA:

Godzina 12:00

Stalowa Wola: - 25,29%

Podkarpacie: 23,88%

powiat stalowowolski: 23,99%

powiat niżański: 23,57%

Godzina 17:00

Stalowa Wola: - 46,86%

Podkarpacie: 49,19%

powiat stalowowolski: 46,61%

powiat niżański: 46,45%


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~IDĄ ZMIANY

Ponoć straszny płacz w naszej PO, Trzaska dostał lanie w Stalowej Woli i za ten wynik na dywaniku w PO wylądują polonistka oraz jej torebkowy Daruś.
Głowy zmyte i jak Trzaska przegra wybory to lecą główki w stalowowolskich strukturach PO.
Czyli przewodnicząca i wiceprzewodniczący.
Może będzie mniej hejtu na portalach!

~J23

do Stalowa Prawda w oczy kole !!!a jeśli myślisz że ktoś pokocha zdrajcę i złodzieja to jesteś taki sam jak on!!! Powiedz w imię jakich wartości Polacy mają kochać złodziei ,zdrajców i dewiantów co ty prezentujesz??
Ta sama zgnilizna moralna !!!

~takaprawda

Tylko ludzie nie dorozwinięci umysłowo w drugiej turze zagłosują na Trzaskoskiego. Na szczęście na PODKARPACIU jest ich nie wielu. Co ten Trzaskoski zrobił dla POLSKI i POLAKÓW w swoim życiu oprócz tego szamba co zrobil w połowie POLSKI.

~takaprawda

Tylko ludzie nie dorozwinięci umysłowo w drugiej turze zagłosują na Trzaskoskiego. Na szczęście na PODKARPACIU jest ich nie wielu. Co ten Trzaskoski zrobił dla POLSKI i POLAKÓW w swoim życiu oprócz tego szamba co zrobil w połowie POLSKI.

~J23

Do Stalowa nie ma o czym dyskutować!!! zdrajca , kolaborant ,miernota,-->NIE MA NA KOGO GŁOSOWAĆ!!!
Naczelna racja stanu Trześniętego Rafałka żeby było tak jak było dobrze się kradło i okradało Polskę i nic dla niej nie robiło!!!pieprzyło że piniędzy nie ma i nie będzie!!! jak się nie kradnie to są wszędzie!!!
Jest jeszcze wiele do odebrania sitwom UB,SB,Nadzwyczajnym z Kasty Wymiaru niesprawiedliwości !!!! "0" litości!!!

~Franciszek

Jak mogę zagłosować na Trzaskę, gościa który swój "program" wyborczy przedstawił na 40 godzin przed 1 turą?
A to żaden program tylko zlepek propozycji od innych kandydatów
Takie ctrl+C ctrl+V

~Stalowa

J23 - a ja uważam, że ty nie jesteś POLAKIEM. Dlaczego pisowcy nie potrafią walczyć uczciwie? Wyzywają, pokrzykują, obrażają itp. Biorąc pod uwagę, że Duda ma za sobą telewizję reżimową, sejm, księży to niewielką przewagą prowadzi. Nawet już z ambony przemawiali co wydaje się czymś obrzydliwym. To, że wyborcy są z wykształceniem podstawowym to widać. Brak kultury, nienawiść, nawet nazwiska kandydata nie potrafią poprawnie napisać. Piszą o ściekach nie wspominając, że to za Lecha Kaczyńskiego najwięcej ścieków odprowadzano do Wisły. A zacytuję: "' jak komu Polska nie Odpowiada nich stąd wypier...la na wieki" - to taka pisowska mowa miłości.

~Dacz

W Izraelu wygrał lgbt o czym to świadczy?Kto za tym stoi? Będziecie wyskakiwać z okien jak emigranci przyjdą.I wasze dzieci będą płaciły najwyższą cenę.

~haha

I co dały Dareczkowi i jego kumplom te hejty nieustające?
NIC
A za 2 tygodnie spuszczamy Trzaskę i całe PO, jak szambo z Czajki!!

~J23

do Stalowa jak widać biją na łeb i szyję tych pseudointelignetów z dyplomami co nie są wcale POLAKAMI!!!!
Nie odrobili lekcji PATRIOTYZMU ,HISTORII I WOLNOŚCI.
Polsce nie trzeba takich pseudointelignetów,trzeba POLAKÓW nie ekskrementów!!!
0 tolerancji dla zdrajców PO-KO z Targowicy!!!

~KKKKKK

Wybrała zawodówa i bezrobole ...

~Heheh

Gdzie jest Dareczek swiniaczek

~J23

Polacy wybiorą Polaka A. Dudę. Niech nas niemcy nie POuczają.
Słuchajcie dalej Niemców i Ruskich oni naprawde chcą dla nas dobrze! Jak w 1939!!
Miernota miernot , nieudacznik pikny Trzaśnięty Rafałek kameleon i kundel na pasku Sorosa ,Brukseli ,Makarona i Makreli sprzedawczyk Polski i Polaków naczelny dewiant LGBT i parad migranów z Afryki co gość podobnie jak oni dziki!!!No i ta jego bezradność mierność i głupota jak nawywijam i nabroję to nie ręce moje a jak trwoga to do Boga czytaj Rządu , bo ja jestem pikny Rafałek i mnie rozumku nie staje!!!Oto cała filozofia tej miernoty , zdrajcy i kolaboranta .Rodacy czas na przebudzenie ,ratujmy Polskę przed rozbiorami ,
a jak komu Polska nie Odpowiada nich stąd wypier...la na wieki bo to kupa dziada!!!!

~Kola

Jeżeli zagłosujesz na trzaskowskiego w drugiej turzepamiętaj,że głosujesz na lgbt I za zniszczeniem kraju.Polska nigdy się nie podniesie bo jak słynne hasło brzmi peło czyli min.trzaskow skowskiego bo on w platformie zawsze siedział Nie ma pieniędzy I nie będzie.Pamiętajcie o tym przy drugiej turze jaj Polacy musieli masowo wyjeżdżać z kraju I sprowdzi nam kolorowych emigrantów zobaczycie jsk będzie wesoło I bezpiecznie.

~@J23

No jasne bo lepiej ruskim pachołom kurdupla dać władzę! Doprowadzicie do tego ze nam podlasie zielone ludziki zajmą! Ale jasne ważniejsze geje i lesbijki niż sytuacja w kraju!

~kukhri

Ja chciałem tylko jedno zauważyć: PiS zawsze szczuje polaków na jakąś grupę tworząc ideolo wroga którego to oni powstrzymają. 5 mat temu byli to migranci, od roku są to środowiska LGBT. Ci ludzie, mowa tu o PiSie, żyją ze szczucia Polaków na Polaków. Bo wystarczy spojrzeć trzeźwym okiem na sytuacje, grozili nam migrantami, a nawet legali migranci z bliskiego wschodu nie chcą zostawać w naszym kraju bo tu nie ma takiego socjalu jak choćby u niemców. Grupy LGBT? Dziwne ale więcej degeneratów widać wśród kleru, ale o tym nie wolno mówić bo poparcie spadnie. Ciekawy jestem kto jest następny na liście szczucia Polaków? Ukraincy? Pewnie tak, bo sprowadzili setki tysięcy pracowników Ukraińskich i teraz będą płakać niczym Trump o Meksykanów. Ale tak największym problemem tego kraju jest paru homoseksualistów, nie sytuacja służby zdrowia, zarobków, podatków, bezpieczeństwa czy programów społecznych ale właśnie tylko tych paru ludzi. "Bo oni nam dzieci zgwałcom!" jak na razie to dużo większą szanse ma na takie sytuacje są w kościele.

~J23

Stop zdrajcom i kolaboratom Brukseli Trzaśniętym Rafałkom ,miernotom pospolitym na usługach niemców,rosji i Sorosa ,nieudacznik i miernota miernot naczelny dewiant LGBT,niszczyciel środowiska,człowiek bez pomysłu na POLSKĘ!!!jego pomysł to jak ją zniszczyć i okraść 0 Tolerancji dl obozu zdrady i zaprzaństwa Rodacy musimu położyć kres Targowicy !!!

~jarekzkotem

Duda wygra. Dopiero jak doprowadzą rolników i górników do bankructwa to może coś się zmieni..

~@@@@@@

Dlaczego edek kłamiesz? Dlaczego nie napiszesz, że dzienna ilość ścieków zrzucanych do Wisły w wyniku awarii teraz wynosi średnio 227 metrów sześciennych na dobę. Tymczasem w roku 2002 były to aż 342 metry sześcienne! Wtedy w Warszawie rządził Lech Kaczyński. U pisiorów pamięć szwankuje. Nie dziwne te statystyki, że wyborcy PISu to w 70% ludzie po podstawówce.

~J23

Do Sprawiedliwy wszystko dobrze ale z takim pomysłem na życie daleko nie zajedziesz WSZYSCY W POLSCE CIĘŻKO PRACUJĄ POZA tymi którzy bawią się w politykę JAK pikny rafałek miernota miernot .
TRZEBA WYBRAĆ PRAWDZIWEGO POLAKA Z KRWI I KOŚCI ,TEGO KTÓRY POLSCE SŁUŻY A NIE ZDRAJCĘ I KOLABORANTA !!!! TRZASKOWSKI NA MARSA GDZIE JEGO MIEJSCE!!!

~J23

Miernota targowicy strzakany Rafałek zdrajca i kolaborant ,złodziej ,miernota miernot na smyczy Sorosa ,super menda, czyściciel warszawskich kamienic człowiek awaria i pomyłka
NAJLEPSZA POSADKA DLA RAFAŁKA TO OCZYSZCZALNIE CZAJKA!!! ,
NAJLEPIEJ NA KOŃCU ŚCIEKOWEJ RURY BY WĄCHAĆ SWOJE KŁAMSTWA I BZDURY!!!

~Stalowa

69,4% wyborców Dudy to ludzie z wykształceniem podstawowym.

~Zmiasta

@cccp pytasz o Giertycha . On normalnie zarabia pieniądze , to takie dziwne.

~Cccp

Co do h...a Giertych robił u Hołowni ???? Fałszywa menda !!!

~Krótko.

Podkarpacie 60%.

~prawica

spier... oszołomie umiech

~Duda 2020

Nigdy nie poprę antykatolickiego kandydata mój dziadek by się w grobie przewrócił że istnieje coś takiego jak LGBT .Tylko jedna wielka katolicka Polska !

~Agdhdjd

Kto jest pała wybierze Rafała

~Zmiasta

@Lol a zapomniał Ty że PO wymusiło wiek emerytalny mężczyzna od 67 roku życia a kobieta od 65 roku życia. Ukradli kasę z OFE. Zmniejszyli zasiłek pogrzebowy.Zreszta PiS gra w tej samej lidze , do tej samej bramki.

~Lol

Duda rozwali Polskę ! Tzn. Kaczyński ,bo to on będzie rządził ! Ludzie zróbcie coś i zmieńcie to dziadostwo ,bo będziecie cierpieć !!!