NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
«« « ... 46 47 48 49
Koronavirus,
ff
Wysłany: 11 Lip 2020r. 21:10  
dałeś sobie wmówić, ze ludobójstwo w białych rękawiczkach jest czymś zbawiennym dla ludzkości i jeszcze się z tym obnosisz!wstyd!!!i hańba!!!!,no ale po co używać rozumu, mogą to robić inni, żal mi ciebie na prawdę bardzo, ciekawe czy jeszcze za tego życia dowiesz się jak bardzo się myliłeś czy dopiero w zaświatachumiech),no cóż przekonamy się i nie pisz nic do mnie, bo jestem tu przelotem, nie mam etatu na forum jak Ty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prywatna wiadomość 

Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2020r. 21:10  

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 11 Lip 2020r. 21:18  
CYTAT
Przestańcie już pieprzyć o tym wyimaginowanym świrusie bo rzygać się chce!!!!!!!Żadne z was nie zachorowało i nie umarło!a to oznacza, że czas wrócić na ziemię!a nie bujać w koronie!!!!Tyle w temacie!!!!!!

Tato mojej koleżanki zmarł w ostatnim czasie właśnie przez korone A jego córka wciąż się leczy bo też ma chociaż przechodzi z lekkimi objawami. Oczywiście że stalowowlskiego powiatu
Jesteś chyba jedyną osobą którą nie zna nikogo chorego ani nikogo kto umarł przez korone

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 11 Lip 2020r. 21:21  
no jak sobie dał wmówić korone to i ja miał!!!ja słysz., ze we Włoszech robią ekshumację zwłok i nie ma swirusa!!!a śmierć czesto w wyniku podł. do respirat!!!,właśnie dlatego!!!!

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 11 Lip 2020r. 23:35  
Persymona nie życzę tobie ani nikomu z bliskich czy dalszych znajomych aby musiał przez to przechodzić.Chyba nie wiesz o czym mówisz,zdecydowanie nie wiesz o czym mówisz.Czasami milczenie jest złotem, jeśli porusza się temat o,którym nie ma się blaaaadego pojęcia.

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 12 Lip 2020r. 01:41  
CYTAT
Persymona nie życzę tobie ani nikomu z bliskich czy dalszych znajomych aby musiał przez to przechodzić.Chyba nie wiesz o czym mówisz,zdecydowanie nie wiesz o czym mówisz.Czasami milczenie jest złotem, jeśli porusza się temat o,którym nie ma się blaaaadego pojęcia.

Nie zrozumie dopóki nie przekona się na własnej skórze A i wtedy będzie mówiła że ma zlamana nogę A nie covida

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 12 Lip 2020r. 09:16  
CYTAT
no jak sobie dał wmówić korone to i ja miał!!!ja słysz., ze we Włoszech robią ekshumację zwłok i nie ma swirusa!!!a śmierć czesto w wyniku podł. do respirat!!!,właśnie dlatego!!!!

Proepidemiczko - ty chyba nie masz wszystkich klepek. mlotek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 14 Lip 2020r. 10:38  
"Inwestorzy" masowo skupują mieszkania na wynajem. Zamiast iść do pracy, chcą żyć z dochodów pasywnych. Większość dysponuje gotówką, ale część jedzie na kredytach. Przyszedł koronawirus i teraz płacz. Oby ten stan utrzymał się jak najdłużej. Koniec żerowania na rynku nieruchomości. Młodzi na swoim, nie na wynajętym!

https://www.money(...)21a.html

CYTAT
Koronawirus dał po kieszeni właścicielom mieszkań. Najemcy znikają, trudno znaleźć nowych, ceny spadły

Pandemia przegnała z dużych miast osoby przyjeżdżające za chlebem z mniejszych miasteczek, studentów i Ukraińców. To duży problem dla inwestorów na rynku nieruchomości [...]

- Cenę obniżyłem już o blisko 500 zł i ciągle nic. Obecnie z opłatami to tylko 2,4 tys. zł Mieszkanie jest umeblowane, trzypokojowe, a chcę za nie teraz tylko tyle, żeby puste nie stało. W zeszłym roku nie mogłem się opędzić od chętnych - mówi Adam.

Czytajcie komentarze. Zwykli ludzie są w wk...eni na rentierów.

Podobno w Grecji obowiązuje podatek od każdego kolejnego mieszkania: pierwsze 1x, drugie 2x, trzecie 3x... i to częściowo rozwiązało problem. W Polsce dyskutowano na ten temat, ale nic z tego. PiS boi się utraty elektoratu.

https://bezpr(...)szkanie/

Trafny komentarz pod artykułem z Money:

CYTAT
czyżby? duża część tych mieszkań to spadki po dziadkach i rodzicach, którzy kupili te mieszkania za grosze od komuny i nierzadko po układach. kolejni "właściciele" to wszelkiego rodzaju geszefciarze przechwytujący mieszkania od ludzi zadłużonych i niezaradnych. czasem chorych i w tragicznej sytuacji.

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 14 Lip 2020r. 10:55  
Z jednej strony mnie też to wkurza, bo "rentierzy" zazwyczaj nie szanują wynajmujących i windują ceny w kosmos. - A z drugiej strony - mamy gospodarkę wolnorynkową - dlaczego ludzie nie mieliby prawa zarabiać w ten sposób?

Mam trochę dość podatków od wszystkiego.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 14 Lip 2020r. 11:02  
Persymona na jakiej podstawie wierzysz w jedne doniesienia i to te spiskowe, a dlaczego nie wierzysz w rzeczywiste?? Dlaczego odsetek procenta powikłań po szczepieniach ma dla ciebie większe znaczenie niz 99,9 % bez powikłań ?? Jaka jest twoja nielogika??

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 14 Lip 2020r. 11:24  
Przede wszystkim to młodzi powinni mieć możliwość zakupu mieszkania na własne potrzeby na preferencyjnych zasadach. Chcemy ich zatrzymać w Polsce, prawda? Dziwisz się, że młodzi głosowali przeciwko PiS?

Wrzucę jeszcze link do znaleziska na Wykopie, bo dużo trafnych opinii.

https://www.wykop(...)znikaja/

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 14 Lip 2020r. 11:31  
Jest to problem do rozwiązania.

Mieszkanie + jakoś nie stało się spektakularnym sukcesem - ale to już rozmowa nie na ten wątek.

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 14 Lip 2020r. 12:00  
Nie chcesz,nie wynajmuj, proste, a skoro zazdrościsz kup sam na kredyt i wynajmuj,nie rozumiem tego bólu.Jesli ktoś dostał mieszkanie "po babaci"i wynajmuje to w czym problem,może trzyma dla swojego dziecka.Jejuuu co za naród....off topic..

Prywatna wiadomość 

«« « ... 46 47 48 49

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »